HLASUJ! 

Hlavným poslaním kampane SAVE ME je podpora lokálnych firiem na Slovensku, propagácia ich podnikania, či sprostredkovanie príbehu, ktorý stojí za ich podnikaním. Každý podnik je niečím výnimočný, či už je to myšlienka, ktorú zastáva a propaguje alebo personál ktorý stojí za prevádzkou samotnou. Mnohí majitelia firiem z odvetvia cestovného ruchu vložili do svojho podnikania celoživotné úspory a v mnohých prípadoch je podnik jediným zdrojom príjmu pre celé rodiny.


Iniciatíva SAVE ME zbližuje ľudí, ktorým nie je aktuálna situácia ľahostajná a majú možnosť pomôcť. 

 

Veľa charitatívne zameraných projektov sľubuje, že finančné prostriedky venuje na rozličné činnosti alebo ako podporu rôznych subjektov, avšak málokedy je známe, kto je konečný užívateľ.

 

Iniciatíva SAVE ME ti poskytuje možnosť rozhodnúť o tom, ktorému podniku z tvojho kraja venujeme výťažok z predaja a aj takýmto spôsobom vieš prejaviť svoj záujem a podporu.


Daj hlas svojmu favoritovi a pomôž získať podporu aj pre svoj obľúbený podnik.

Kozia Brána

 bratislava - staré mesto

 

Reštautácia kozia brána nie je výnimočná len svojou históriou a kuchyňou, ale krásnym príbehom, ktorý sa za ňou skrýva. Názov Kozia brána má svoje korenie v histórii mesta, kedy vraj počas dávnych čias v týchto končinách naozaj stála tzv. kozia brána ako súčasť mestkého opevnenia. pastieri cez ňu vyháňali kozy na neďaleké kopce. rodinný podnik manželia zakladali ešte ako mladí študenti už pred viac ako 11 rokmi a svojho poslania sa držia dodnes. vyžaruje z nich úžasná energie a láska ku gastrnómii. V reštaurácii sa vďaka výnimočnej kuchyni z oblasti srí lanky prenesiete na miesta, ktoré aspoň prostredníctvom chutí a vôní môžeme navštíviť.

 

Nenechajte si ujsť jedinečný zážitok a podporte reštauráciu kozia brána. - Miesto, ktoré stojí za to zachrániť. 

 

https://www.koziabrana.sk/

Chceš pridať svoj podnik do kampane alebo poznáš miesto, ktoré by tvoju pomoc potrebovaLo?

 

napíš nám priamo na info@saveme.sk, kde ti poskytneme všetky potrebné informácie ako postupovať pri prihlásení aj tvojho podniku do iniciatívy save me

 

alebo nám nechaj odkaz tu a my sa ti radi ozveme: 

Meno  
Názov spoločnosti  
E-mail  

Hlasovanie bude spustené už čoskoro!