INICIATÍVA SAVE ME

Zachráň s nami cestovný ruch na Slovensku!

 

Prečo milovať Slovensko? Krásna krajina so srdcom v horách a hlavou v oblakoch. Malý svet plný nádhernej prírody, dobrého jedla a obrovského množstva krásnych miest, kde sa aj ty môžeš túlať a zbierať zážitky. Slovensko je členené na 8 krásnych krajov, pričom každý má čo ponúknuť svojim návštevníkom. Máme tu 79 okresov - každý je iný a každý je niečím jedinečný. Stačí sa pozrieť očami cestovateľa.

 

Za každým okresom sa skrýva obrovské množstvo slovenských podnikov, inšpiratívnych podnikateľských príbehov a najmä úžasných ľudí, ktorí do svojho podnikania vložili najmä niečo zo seba. Aktuálna situácia na Slovensku môže byť likvidačná pre viacero z nich a práve to nás viedlo k tomu, založiť iniciatívu SAVE ME, práve v čase keď to veľa z nich potrebuje.

 

Poď sa s nami potúlať a spoznaj úžasných ľudí a možnosti, ktoré vieš nájsť aj doma a podpor svojim hlasom podnik, o ktorom si myslíš, že si to zaslúži najviac.

NÁŠ CIEĽ

Hlavným poslaním kampane SAVE ME je podpora lokálnych firiem na Slovensku, propagácia ich podnikania, či sprostredkovanie príbehu, ktorý stojí za ich podnikaním. Každý podnik je niečím výnimočný, či už je to myšlienka, ktorú zastáva a propaguje alebo personál ktorý stojí za prevádzkou samotnou. Mnohí majitelia firiem z odvetvia cestovného ruchu vložili do svojho podnikania celoživotné úspory a v mnohých prípadoch je podnik jediným zdrojom príjmu pre celé rodiny.

 

Iniciatíva SAVE ME zbližuje ľudí, ktorým nie je aktuálna situácia ľahostajná a majú možnosť pomôcť.

 

Okrem toho, že sa dozvieš veľa o šikovných ľuďoch, ktorých na Slovensku máme a prihodíš si veľa ďalších zaujímavých miest na svoj "travel list" máš možnosť pomôcť týmto podnikom aj priamo - svojim nákupom. 5% z každého tvojho nákupu totiž venujeme práve na podporu týchto podnikov. O tom, kto bude konečným prijímateľom finančnej pomoci môžeš rozhodnúť aj ty! - Podpor svojim hlasom podnik, o ktorom si myslíš, že si to zaslúži najviac.

 

 

Kúpou produktu Značky SAVE ME môžeme SPOLOČNE napomôcť týmto prevádzkach prežiť, prečkať toto ťažké obdobie a udržať sa na trhu.

ZACHRÁŇ S NAMI CESTOVNÝ RUCH NA SLOVENSKU

ZNAČKA SAVE ME tvorí srdce celkového projektu a iniciatívy, ktorým sa snažíme zvýšiť záujem domáceho obyvateľstva o cestovanie na Slovensku. Iniciatíva samotná nemá za cieľ iba finančne podporiť lokálne podniky a zmierniť tak dopad aktuálnej ekonomickej krízy, ale priblížiť inšpiratívne podnikateľské príbehy Vám, ktorým na našom cestovnom ruchu záleží. Počas obdobia trvania aktuálnej kampane, budete mať možnosť spoznať hneď niekoľko miest a okresov na Slovensku a podnikov, ktoré spolu tvoria nás domáci cestovný ruch. V rámci iniciatívy nájdete aj mnoho miest, či už známych alebo menej známych, ktoré môžete spolu s nami objavovať alebo pridať na                                                                                                         svoj budúci "travel list".